Manifestace hojnosti

V období od 21.4 do 11.6 máme úžasnou příležitost ve svém životě manifestovat lásku, peníze a hojnost. Jak se říká, láska je vrtošivá dáma, která přichází v okamžiku, kdy se ji zlíbí.  A než si stačíme uvědomit co pro nás ten druhý znamená, bývá už na odchodu. Ale tomuto tématu se budeme věnovat v květnu, kdy planeta lásky, krásy a hojnosti – Venuše, bude retrográdní.

Nyní se soustředíme na peníze a finanční hojnost, neboť aktuální energie nás nabádají k …

  1. Ostražitosti a opatrnosti při přehnaném utracení a zadlužování - Venuše (planeta lásky a hojnosti) se nachází ve znamení Blíženců a bude tam až do 6.8 –  což je energie, kdy se vám bude všechno líbit,  budete si chtít vše vyzkoušet a  koupit. Nebudete si dělat starosti s tím, jak se tyto nákupy odrazí na stavu vašeho konta a až dorazí výpis z banky, budete zaskočeni. Blíženci jsou trochu lehkomyslné znamení, které se chce bavit a užívat života. Pánové dávejte si pozor, jak často vaše partnerka chodí nakupovat, ke kadeřníkovi, na masáž, atd… Bude se vám chtít líbit, ale mohlo by vás to stát víc, než si dovedete představit.
  2. Energie planety Mars (akce a energie) - nás vede k úklidu domova, věnování pozornosti běžným činnostem jako jsou složenky, běžný chod domácnosti a vytvoření určitého pořádku a systému jak v sobě, tak ve svém domově. Stav našeho domova je odrazem stavu naší Duše. Jste – li zahlceni letáky, nepotřebnými věcmi nebo starým harampádím, těžko budete mít sílu a energii žít a něco tvořit. Mars nás po dlouhé měsíce učil trpělivosti, orientaci na detail, systematičnosti, a protože jde konečně přímým směrem, můžeme očekávat výsledky.
  3. Merkur konjunkce Uran - v období od 22.4 do 30.4 buďte otevření novým myšlenkám, nápadům a zábleskům intuice. Hlavně nápadům jak zlepšit svou finanční situaci. Mnozí z nás dostanou novou a zajímavou pracovní nabídku. Merkur, planeta komunikace, se totiž dostane do pozitivního aspektu s planetou inovace a originality – Uranem. Nechte si u postele tužku a papír, náhlá vnuknutí a vhledy vás mohou napadat buď v noci, nebo na toaletě. Tedy ve chvílích kdy je vaše mysl i tělo uvolněné … Zaznamenejte si tyto inspirativní sny a intuitivní vhledy, mohou mít pro vás cenu zlata.

Jupiter, planeta štěstí, rozvoje a šťastných příležitost, je až do června ve znamení Býka a podpoří všechny, kteří mají ve svém horoskopu silně zastoupené energie Býka. Tedy Slunce v Býku, ascendent v Býku nebo Venuši v Býku. Pokud je váš  ascendent v Beranu, Jupiter se nachází ve vašem 2. domě peněz a majetku a vy můžete očekávat příliv financí.

Feng šuej tip na duben: ÚKLID – doma, v počítači, v telefonu a v peněžence

Peněženka by měla být ideálně červená a velká, aby se v ní peníze nepřehýbaly. Vyndejte všechny účtenky a složenky. Účtenky v peněžence představuji peníze, které je třeba vydat a vy přeci chcete peníze získat. Drobné peníze a mince omezte na minimum. Chcete přeci velké peníze a mince jsou těžké a dělají rámus. Kupte si čínské mince hojnosti a dejte si je do peněženky. Budou symbolem hojnosti a prosperity a tato energie bude vábit další a další peníze.

Kupte si rostlinu Tlustice – Crassula. Je také symbolem peněz a hojnosti. Pečujte o ni a uvidíte, že vaše finanční situace se bude projevovat na prosperitě a zdraví  vaší  rostliny hojnosti –Tlustici.

Opravdu to funguje. V roce 2005 jsme si koupila 3 Tlustice a byla jsem v zaměstnání povýšena. S povýšením přišlo samozřejmě i zvýšení platu. Jindy zas, když mi začala Tlustice opadávat, bylo mi jasné, že mě čekají výdaje peněz. Více informací a tipů jak podpořit přicházející energie a manifestovat v životě pozitivní změny, si řekneme zase příště.

Čínské mince a závěsy podporující hojnost a finanční prosperitu.