O mně

Kdo jsem

Narodila jsem se v roce 1978 s energiemi Berana a Štíra. Mám v sobě přirozenou touhu po poznání a hledám odpovědi a cestu ke spokojenému životu. Od roku 1994 se věnuji studiu astrologie a dalších esoterických oborů. Miluji dálky, duhu nad obzorem, vůni a vlny oceánů, cizí země
a kultury. Moje touha poznávat mě zavedla na několik let do Ameriky. Navštívila jsem energeticky velmi významná místa USA jako jsou Havajské ostrovy a Aljaška. Žila jsem poblíž New Yorku i kousek od Niagarských vodopádů.
I když jsem měla nabídku v USA zůstat natrvalo, vrátila jsem se domů. A přesto v Americe  zůstalo kus mého života a srdce. Moje Duše mě vedla i ke karmické očistě rodových linií do Polska (několik služebních cest do Varšavy v letech 2015 a 2016) a Ruska (Moskva v duben 2016). Také jsem byla  jsem vedena odcestovat v listopadu 2014 na měsíční cestu na Bali ostrov Bohů, kterou plánujeme v listopadu a prosinci 2019 zopakovat. Poslední zahraniční dobrodružství jsem prožila v magickém Skotsku v listopadu 2018.

Velmi rezonuji s životem v zahraničí i hledáním své vlastní identity a kořenů. Po návratu z USA jsem téměř 9 let pracovala pro americkou poradenskou společnost a to hlavně s cizinci. Poté jsem 5 let pracovala pro anglickou firmu, abych se v lednu 2019 rozhodla jít jen svou vlastní cestou. I tímto způsobem se naplnila moje energie
9. domu horoskopu, který vypovídá o cestování, poznávaní jiných kultur, hledaní smyslu života, filosofie a studiu. Je to také dům spravedlnosti a našeho vztahu s Vesmírem a Bohem. V horoskopu můžeme nalézt odpovědi a nasměrování v životě – pokud jsme otevřeni a nasloucháme

Zažila jsem úžasné vzlety i bolestné pády. Bolesti a ztráty, přílivy i odlivy peněz, krize a odchody milovaných lidí a velmi bolestná setkání se smrtí. Byla jsem sestřičkou, asistentkou, personalistkou, na osobní rovině partnerkou několika zajímavých mužů. A když přišel čas, tak jsem tyto role zase odložila. 

Teď jsem otevřená tomu co přijde a vděčná za všechna pohlazení osudu, kterých se mi v životě dostalo.
Byly situace kdy mi zásahy shůry několikrát změnily i zachránily život. Otevíraly se přede mnou cesty a možnosti o kterých jsem jen snila a některé dveře se velmi nečekaně a radikálně zavřely, ale takový je život.

V současné době cestuji a pracuji na různých projektech. Více informací o mém vzdělání a pracovních zkušenostech naleznete  na Vzdělání a certifikáty.


Čím se zabývám

Astrologii a osobnímu rozvoji se věnuji od roku 1994. Intuitivně pracuji se záznamem Duše – horoskopem a informacemi z našeho energetického systému. Ke své práci používám astrologii, kterou miluji. Pracuji se západní astrologií, karmickou astrologií a numerologií. Věřím na minulé životy a některé své minulé životy i životy svých klientů vidím. Mnoho míst kde jsem v minulosti žila, jsem v tomto životě již navštívila. Mívám spontánní vhledy do energie druhých lidí. Astrologický rozbor vnímám jako dveře otevřené k naší Duši, nikoliv jako předvídání budoucnosti. Budoucnost je velmi proměnlivá. Záleží na naši svobodné vůli a našich činech. Pravdou je, že žádná technika není všemocná. Může nám ukázat směr, podpořit nás, ale konkrétní kroky musí udělat každý z nás sám. Převzít zodpovědnost za svůj život a svoje volby.