Retrográdní Venuše

Retrográdní Venuše od Lekce lásky a sebehodnoty

https://www.youtube.com/watch?v=JCwnpNUWMag

Venuše, vládne našemu majetku, penízkům, hodnotám, vztahům a naší ženské energii. Čas od času, zhruba jednou za 18. měsíců je Venuše retrográdní. Což znamená, že se jeví jako by na obloze couvala, je to však jen optický klam. V čase retrográdní Venuše je naše pozornost zaměřena dovnitř, do minulosti a k bilancování a přehodnocování našich minulých činů a skutků.

V angličtině předpona RE znamená opakování nějaké akce, něco dělat znovu, tedy přehodnotit, předělat, vzpomínat si na něco z minulosti. Nedoporučuje se začínat nové věci a projekty, navazovat nové vztahy. Každopádně je to období, kdy dokážeme na naše životní témata nahlížet z jiné perspektivy, z jiného úhlu pohledu a to je vždy zajímavé.

Je to ideální čas na dokončení jakýchkoliv finančních záležitostí. Může to být řešení nějaké nezdravé finanční situace, kterou je třeba řešit. Může to být nepříjemné, ale není vyhnutí. Pokud jste opomněli zaplatit nějaké poplatky, splátky nebo dluhy, je to období kdy se Vám to vrátí k pozornosti. Může to být však také pozitivní a Vy můžete vyplatit nějaké Vaše závazky nebo někdo kdo Vám dlužil, Vám začne splácet. Peníze, které byly někde či někým zadržovány se mohou uvolnit.

Nákupy: na jednu stranu je to úžasné období kdy můžete koupit něco levně (lidé neznají hodnotu zboží které prodávají), na druhou stranu můžete naletět. Rozhodně si ponechejte veškeré účtenky,  protože je možné, že zboží  které nakoupíte, bude mít nějakou skrytou vadu a bude ho třeba reklamovat. Není to však úplně období kdybyste se měli bezhlavě vrhat do nákupů jen proto že je to výhodné. Já vím, ty povánoční výprodeje a slevy jsou jistě lákavé.

Kariéra: je to dobré období pro přeorganizaci v našem zaměstnání nebo podnikání. V této době si srovnejte účty, účetnictví, přehodnoťte, kde máte rezervy a co je třeba udělat jinak, abyste byli úspěšnější a v budoucnu v podnikaní dosáhli zisku. Obecně někdo nebo něco o kom jste si mysleli, že je dávno ztracené, se může náhle vynořit. Ne vždy je to však příjemné překvapení. V období retrográdní Venuše a Merkuru můžete najít ztracené věci nebo Vám někdo něco vrátí a obvykle se jedná o věc, která pro Vás měla značnou hodnotu. I kdyby se třeba jednalo „pouze“ o vrácení knihy nebo DVD, Vaše srdce nad tímto návratem zaplesá.

Vztahy: lidé se vrací do našich životů, aby dokončili nějakou otevřenou záležitost nebo se vrací lidé, které jme milovali a opustili, zapudili… Možná je to proto, abyste jim vyznali lásku. Pokud se Vám vrátí někdo z minulosti, mějte oči otevřené. Může to být návrat lásky z minulosti a minulých životů, ale je také možné, že tento člověk Vám něco tají. V období jakékoliv retro planety obvykle  neznáme nějaká důležitá fakta. Něco je nám zatajeno, skryto. Nedoporučuje se začínat nové věci, vztahy a projekty. Pokud však máte již něco rozpracovaného nebo láska, která přichází je někdo koho jste znali… to vše má zelenou.

Darem období kdy jsou planety retrográdní je smíření se s minulostí a učinění nových rozhodnutí na základě přehodnocení našeho života a skutků. Je to důležitá životní fáze, i když to může vypadat jako stagnace. Někdy je třeba jedny dveře zavřít, abychom měli sílu  a odvahu otevřít jiné a vstoupit tak do nové budoucnosti. Pokud jste učinili nějaké rozhodnutí, kterého litujete, změňte ho. Pokud chcete někomu vyjádřit svou lásku a city udělejte to. Co nejhoršího se může stát? Snad jen to, že věci zůstanou tak jak byly. Ale když to neuděláte, můžete si to vyčítat celý život. I kdyby tento člověk již nebyl ve fyzickém těle, ta energie dojde tam kam má a odpuštění osvobozuje. Proč dávat energii našim nepřátelům tím, že na ně myslíte. Pokud potřebujete, udělejte si cvičení a vizualizace na odpojování energetických pout. Toto video najdete na mém kanálu You Tube – Studio Stella

Pokud se Vám někdo koho jste milovali do života vrátí, otevřete se tomu a zkoumejte proč tomu tak je. Požádejte si o to, aby Vám bylo vyjeveno proč se Vám nyní ta věc či osoba vrací. Odpovědi můžete najít v podobě zaslechnutí útržku cizího rozhovoru, na náhodně otevřené stránce knihy, možná Vás zarazí popěvek písně, kterou uslyšíte v rádiu. Já jsem se jednou zabývala velmi bouřlivým vztahem  k jednomu muži a říkala si co ten člověk ke mně vlastně cítí. Pustím rádio a tam zní píseň Je t’aime. Musela jsem se pousmát, protože mateřským jazykem tohoto člověka byla francouzština. Náhoda? Ty neexistují, ale to je už minulost a dávno uzavřená kapitola.

Věci se nám nedějí náhodou, vše je provázané, je to synchronicita, mějte oči otevřené a naslouchejte…

Retrográdní Venuše a změna vzhledu

Milí přátelé, milé dámy, v době retro Venuše prosím nepodstupujte žádně operace, kosmetické a estetické zákroky. V této době skutečně nemíváme dobrý vkus…Pokud toužíte po tetování, vyčkejte s naplněním tohoto snu až do doby kdy půjde Venuše opět přímým směrem. Změny vzhledu a image by se Vám totiž potom nelíbily a zbavit se tetování? To je oříšek… Takže prosím važte pečlivě svoje kroky. Netrapte svou pleť drastickým pealingem a jinými zákroky, nechoďte na bělení zubů. Neměňte radikálně barvu vlasů, vím o čem mluvím, i já jsem měla blond období. No možná to nebylo tak špatné.