Býk 2016

*

Téma Vašeho života v roce 2016

je síla lásky a proměna

Milí Býci,

počátek roku Vás zastihne v situaci, kdy se potkává Venuše, vládkyně Vašeho znamení, spolu se Saturnem ve Vašem 8. domě, což většinou přináší situace typu, rozplynutí růžových brýlí a rozloučení. Možná zažijete situaci, která vám připomene něco, co se stalo před 14. lety, může se to týkat vztahu, financí i sebelásky. Není to snadný tranzit a působení energií, ale také Vám to může přinést úlevu a dokončení něčeho co Vás drželo ve své moci. Velkým učitelem po celý rok Vám bude pán karmy Saturn. Saturn chce, abyste si uvědomili pravdu a realitu takovou jaká je bez ohledu na to zda to bude bolet nebo zda Vás to rozladí. Pokud budete poctiví sami k sobě, pak můžete řešit věci efektivně, starého se zbavit a tvořit nové, podporující. Život prochází cykly, jsou to cykly života i cykly zániku. Možná budete vzpomínat na někoho, koho jste milovali a ztratili rozchodem nebo smrtí. Některé Býky čeká zásadní rozchod nebo rozvod, rozloučení ale i opuštění nějakého omezujícího přesvědčení…


Osobní růst a karmické lekce roku 2016

Saturn tranzituje Vaším 8. domem financí a sdílených záležitostí. Tento dům je také oblast  financí Vašeho partnera a majetku, jež sdílíme  s ostatními. Mnoho Býků dostane šanci udělat si pořádek ve svých finančních záležitostech, ať už jsou to půjčky, hypotéky nebo dědictví. Někteří Býci budou muset finančně podpořit svého partnera nebo rodinu. Až Saturn opustí tento dům v roce 2017, pocítíte značnou úlevu a možná uvidíte i úspory, které byste jinak neměli. V roce 2016 byste měli věnovat zvýšenou péči všem daním a záležitostem kolem finančního úřadu a bankovnictví.

8. dům je i domem sdílení intimity a sexuality. Ten kdo prochází rozvodem, bude pravděpodobně zažívat krušné chvilky, ale Saturn chce stabilitu a čestnost a pokud v současném vztahu není, Saturn Vám pomůže tento vztah ukončit. 8. dům je i domem karmy a tak se nedivte, pokud Vám do života boudou vstupovat lidé z minulosti i minulých životů. Je čas sklizně a rozhřešení. Někteří Býci se podívají svým strachům zpříma do očí a zvítězí nad nimi. Pokud trpíte závislostmi, na jídle, partnerovi či na nějakém nepodporujícím životním stylu. Je to příznivé období se těchto závislostí zbavit.

8. dům je také domem umírání a smrti a někteří Býci mohou procházet obdobím své vlastní proměny. Jiní budou svědky proměny a odchodu někoho jim drahého. Někde to bude mít podobu rozchodu a někde rozloučení a smrti. Pravděpodobně to bude někdo starší, otcovská postava, učitel nebo tatínek. Energie jež je na odchodu je spíše mužská. Je zde však i pochopení cyklů života a přijmutí osudu s úctou a pokorou.


Osudové křižovatky roku 2016 – zatmění

9.3. nastane úplné sluneční v Rybách Vašem 11. domě, což přinese  nová podporující přátelství a rozloučení s těmi se kterými nejste na stejné vlně. Někteří Býci zazáří při týmové práci a mohou navázat vlivná a podporující spojení.

23.3. nastane lunární zatmění ve  znamení  Vah ve Vašem 6. domě. Pokud jste byli nerozhodní,  zda odejít z Vašeho zaměstnání, kolem tohoto data se pravděpodobně rozhodnete situaci řešit. Protože 6. dům je i domem každodenní rutiny a zdraví, je možné, že se Vám podaří osvobodit se od nějakého zlozvyku nebo zdravotního omezení.

16.9. nastane lunární zatmění v Rybách opět ve Vašem 11. domě. Bude se řešit situace kolem splnění nebo nesplnění Vašich přání a může to být velmi emotivní. Bude to EXTRA silný úplněk, kdy budeme všichni přecitlivělí. Něco co jste zažívali kolem 9.3. se opět vrátí k Vaší pozornosti.

1.9. nastane sluneční zatmění v Panně ve Vašem  5. domě, což opět slibuje nové vzplanutí v lásce či těhotenství. Radost je emoce, která Vás kolem tohoto data zaplaví.


Návrat minulosti – období retrográdního Marse

Tento rok najdete odvahu udělat kroky, které jste odkládali. Obzvlášť březen a červen budou pro Vás velmi transformační měsíce. Čeho se to bude týkat, Vám napoví odlehnutí se za obdobím poloviny října roku 2015. Co jste řešili kolem 15.10. se může nějakým způsobem vrátit do Vašeho života.

Mars bude retrográdní od 18.4. do 30.6. ve Vašem 8 a také 7. domě. V tomto období není doporučováno řešit žádné zásadní hádky, rozkoly ani rozvody. Je to proto, že tam prostě energie neproudí tak jak by měla.

V této době se do ničeho nežeňte a to ani na radnici. Retrográdní pohyb je vždy opakováním akcí z minulosti a přehodnocování rozhodnutí. Pokud se Vám do života vrátí někdo z minulosti, věnujte pozornost poselství tohoto návratu. Může to být i bývalý partner nebo nějaká činnost, které jste se věnovali. Někteří, kterým se rozpadne obchodní partnerství, budou pravděpodobně řešit společné jmění a závazky.


Láska a tranzit Venuše a období přející lásce

Venuše, vládkyně Vašeho znamení, Vám do života přinese potěšení a hojnost v období 30.4 do 24.5. kdy bude ve Vašem znamení a přidá Vám na kouzlu osobnosti.

Práci a finance pravděpodobně budete řešit v období od  17.2. do 12.3 kdy bude Venuše ve Vodnáři a tedy ve Vašem 10. domě a v období od 18.10 do 11.11. kdy bude Venuše procházet Vaším 8. domem horoskopu. Někteří Býci budou chtít změnit zaměstnání či přemýšlet, jak si udržet svůj životní standart.

Venuše bude od 5.8. do 30.8. působit v Panně a tedy 5. domě milostných vzplanutí, spontánnosti a dětí. Je to skvělý čas na ujasnění si otázky zda děti a trvalý vztah v budoucnu chcete či nikoliv. Ten kdo nemohl otěhotnět může dostat šanci i když v některým případech bude nutná pomoc lékaře.

Milostnou jiskru ve Vašem životě Venuše zažehne i v období od 23.9. do 18.10. kdy bude čarovat a kouzlit ve Štíru a tedy 7. domě Vašeho horoskopu, což je oblast vztahů a partnerství.


Jupiterovo podpora a pohlazení osudu

Až do 9.9.2016 bude Jupiter podporovat Vaši kreativitu, spontánnost, lásku a vyjádření Vašich potřeb v lásce. Někteří Býci zatoužili po sobě zanechat na tomto světě stopu a tak zplodili potomka. Některé Býky to ještě čeká a ten kdo je připraven a po miminku touží, se jistě splnění tohoto přání dočká. Užívejte života plnými doušky, protěže po 10.9.2016 už to nemusí být tak snadné. Jupiter bude sice podporovat Váš každodenní život, ale také  na sebe může upozornit Vaše zdraví. Nepodceňujte příznaky obtíží a včas vyhledejte pomoc odborníků.Jupiter chce Váš rozvoj a pokud k němu nedojde, pak Jupiter najde cestu sám. Chce rozšiřovat obzory a pokud nespolupracujeme, rozšíří nás… Tranzit Jupitera 6. domem mívá vliv na náš vzhled a vyzařování. Někdo zkrásní a promění se v motýla a někdo během tohoto tranzitu přibere.

Zdraví

Celý rok 2016 věnujte pozornost svému tělu. Potřebuje to. Obzvlášť od září 2016 do října 2017 kdy bude Jupiter procházet Vaším 6. domem zdraví a fyzického těla.

Nové výzvy trigon Pluto – Jupiter

V roce 2016 bude aktivovaný trigon Jupitera z 5. domu na Pluto do Vašeho 9. domu a také pozitivní spojení na Vaše znamení. Jsou to velmi silné a podporující energie, jež proudí do Vašeho života, aby byl v souladu s plánem Vaší Duše. Velmi dobře to budete vnímat přes srdce v první polovině roku. I když si možná budete mnohokrát myslet, že život je těžký a že už nemáte silu udělat další krok, pamatujte, že něco co Vás přesahuje, Vám dodává vítr do plachet. Navíc Merkur retrográdní bude tento rok celkem 4x a odehraje se to v zemských znameních a tak pokud něco nezvládnete napoprvé, dostanete ještě 4 další šance…


Pokud se Vám tento horoskop líbí,  budu ráda když ho budete sdílet s Vašimi přáteli. Připojte však k němu prosím i odkaz na tyto stránky www.studiostella.cz  jako to ocenění energie, jež jsem do psaní horoskopu vložila. Děkuji autorka.