Vodnář 2016

Milí Vodnáři, vítejte v roce 2016!

Tato astrologická předpověď platí pro každého kdo je slunečním znamením Vodnář nebo má Vodnáře na ascendentu. Takže mojí milí Vodnáři, co Vám přinese rok 2016…

Vašemu znamení vládnou 2. planety a to je moudrý a seriozní Saturn a také proměnlivý a vzdorovitý Uran. Nebude to snadné, ale budete celý rok hledat rovnováhu mezi touhou po stabilitě a obavami ze závazku. Co můžete ztratit? Máte celý rok na to, abyste prověřili všechny Vaše vztahy a spojení. Lidé, kterými se obklopujete a lidé kteří dostanou klíče od Vašeho bytu a srdce, jsou tento rok nejdůležitějším tématem. Takže směle do toho, komunikujte, sdílejte, sněte a plánujte. Když do sebe události nezapadnou napoprvé nevadí, Merkur, jež bude retrográdní 4 x tento rok, Vám přinese novou šanci. Zkuste nechat události volně plynout….

Celý rok 2016 budete řešit čemu ještě věříte a co je již přežité. Dalším krokem je žít své vztahy na úplně jiné úrovni než doposud. Intimita a skutečný pocit splynutí s partnerem, jež Vás děsil, se konečně stane něčím dostupným. Tedy pokud se tomu otevřete. Některé Vodnáře zastihne něco, co se událo před 28 lety a tato vzpomínka nebude příjemná. Měli byste přemýšlet o svých snech, cílech, Vašich přátelstvích a plánech do budoucna. Na počátku roku 2016 nastane spojení energií mezi Venuší, což je planeta přinášející do našeho života lásku, peníze a štěstí, a Saturnem, což je pán karmy. Takže již v lednu a únoru se budete velmi vážně zamýšlet nad tím co vlastně chcete od života, čeho jste dosáhli, v čem jste uspěli a které sny se Vám doposud nenaplnily. Měli byste se soustředit na budoucnost, ale protože je zde něco nedokončeného z roku 2015 a tak se nedivte, pokud budete vyzváni  k ohlédnutí se zpět…

Proč tomu tak je? Protože Merkur, planeta myšlení a komunikace, bude retrográdní v roce 2016 a to 4 x… První retrográdní pohyb nastane už v lednu. Energetické spojení mezi Venuší a Saturnem se může manifestovat mnoha způsoby. Někteří Vodnáři se mohou rozvádět nebo rozejít. Jiní se mohou cítit osamělí. Někteří lidé se mohou naopak rozhodnout posunout svůj vztah na další úroveň. Mnoho z Vás chce začít budovat nějakou strukturu, oporu a podporující vztah. A možná, že někteří Vodnáři dokonce mohou přemýšlet o manželství. Závazek a zodpovědnost je tématem ledna a února.

Osobní růst a karmické lekce Saturna

Saturn je starobylým vládcem Vašeho znamení i moudrý učitel a pán řádu a karmy. Měsíc leden pro Vás bude velmi důležitý. A jakákoliv rozhodnutí v lednu učiníte, budou velmi důležitá pro všechny Vaše budoucí aktivity. Saturn bude po celý rok 2016 působit ve Vašem 11. domě a v některých Vodnářích to zažehne touhu po úspěchu a ambice udělat něco zásadního pro lidstvo. Možná máte nějaký talent, který se chce projevit a někoho podpořit. Vaši přátelé se ukáží v pravém světle a je možné, že někteří z Vašeho života odejdou.

11. dům je také domem spřízněných Duší a Saturn je pán karmy. Je možné, že nějaká velmi důležitá záležitost, přátelství nebo láska z minulosti, staré sliby a shledání na úrovní srdce Vás tento rok posunou na cestě ke splnění nějakého Vašeho přání. Možná po něčem velmi toužíte a zároveň se toho obáváte. Nenechte si štěstí utéct mezi prsty. Zvažujte pečlivě svoje činy a kroky. Některé šance se už nemusí nikdy opakovat.

Ti, kteří soukromě podnikají, se budou muset velmi zodpovědným pohledem podívat na svoje příjmy. Zda se jim podnikání i nadále vyplatí či nikoliv. Saturn odstraňuje překážky i když se někdy zdá, že on sám je velkou překážkou a výzvou. Je to učitel, jež nás vede k systematičnosti, důslednosti a zodpovědnosti. Ten kdo se opravdu činil na poli kariéry, ten tento rok získá ocenění a jistou popularitu. Jsou Vodnáři, kteří se mohou angažovat v životě  svých přátel jako pomocná ruka, mentor nebo dobrý rádce. Ti Vodnáři, kteří uslyšeli volání společnosti o pomoc, se postaví do své síly a dostanou se ke kormidlu. Zrodí se noví vůdci. Obecně je na čase přehodnotit lidi, kterými se obklopujete a také jaké máte dlouhodobé plány. Uran i nadále proměňuje způsob, jakým komunikujete.

Tranzit Urana – léčení zranění a nedorozumění

Dalším vládcem Vašeho znamení je planeta Uran a ta je po mnoho let aktivní ve Vašem 3. domě, což je dům komunikace, sousedů, sourozenců a smluv. Takže abyste se přiblížili k naplnění svých snů, měli byste přehodnotit, jak komunikujete se světem. Takže pokud se snažíte do svého života přitáhnout štěstí, pak musíte komunikovat a říkat jak se cítíte a nebýt takoví jako jste vždy a to je odtažití, nezúčastnění… Protože tedy moderní vládce Vašeho znamení Uran je ve 3. domě a Saturn v domě 11. je to výzva a podaná ruka ke smíru mezi Vámi a někým pro Vás důležitým. Řekli jste těm na kterým Vám záleží a spřízněným Duším, které Vám zkřížily cestu v roce 2015 VŠE co jste měli na srdci? Pokud ne, není nic snazšího než to s Merkurem retrográdním napravit a šanci budete mít 4 x. Saturn působící v oblasti splněných přání a spřízněných Duší vytváří pozitivní vibrace. Zřejmě je nějaký sen co byste chtěli a nějak nevíte, zda se Vám může naplnit. MŮŽE. Chce to  však, abyste ze svých energií rozpustili obavu a strach z odmítnutí.

Osudové křižovatky roku 2016 – zatmění

V roce 2016  budeme všichni pod vlivem velmi silných zatměních, které se odehrají ve znamení Ryb a Panny. Pro Vás se to odehraje ve 2. domě, což je oblast peněz, vlastnictví, majetku, sebe-hodnoty a schopnosti pracovat a vydělat si na živobytí. A také v oblasti 8. domu, což jsou sdílené peníze, majetek, sexualita, hluboká láska, psychologie, a také je to místo a oblast, kde se setkáváme tváří v tvář se svými strachy. Tento rok se můžete potýkat s nějakou finanční situací z minulosti, ale vše spěje k dobrému konci. Jen neutrácejte, protože jižní lunární uzel je v Rybách ve Vašem 2. domě majetku a peněz. A tak tento rok nečiňte žádná neuvážená rozhodnutí týkající se Vašich financí, protože  peníze by Vám mohly snadno protéct mezi prsty.

9.3. nastane sluneční zatmění v Rybách ve Vašem 2. domě sebe-hodnoty, peněz a majetku. To je pozitivní a slibuje to šanci na splacení starého dluhu nebo karmického závazku. Také Vaše sebevědomí a ego bude potěšeno, neboť se Vám dostane pochvaly nebo slibu od někoho na kom Vám velmi záleží. Bude to pro Vás mnoho znamenat.

23.3. nastane lunární zatmění ve Vahách tedy ve Vašem 9. domě cestovaní, filosofie, studia a smyslu života. Možná se vydáte na cestu kde Vás čeká nějaká stará karma či důležité setkání.

1.9. nastane sluneční zatmění v Panně ve Vašem 8. domě intimity, sexuality, peněz a majetku. Někteří Vodnáři mohou řešit jak získat majetek, který jim někdo dluží či zadržuje. Někteří se rozloučí s někým z příbuzných a budou tedy řešit majetkové vyrovnání nebo dědictví. Působení těchto energií je pozitivní a zatmění uvolní tok Vaší energie, myšlenek a komunikace. Jdete s proudem, vše má svůj čas a nakonec se to poskládá  tak jak má. Pokud Vám někdo dluží peníze, měli byste je získat.

16.9. nastane lunární zatmění opět v Rybách ve Vašem 2. domě sebe-hodnoty, peněz a majetku. Co se započalo na jaře se dokončí. Dojde na nějaké karmické narovnání a osvobození. Boží mlýny melou pomalu, ale melou…

Láska a tranzit Venuše – období přející lásce

Venuše, je planeta lásky, krásy a hojnosti a její požehnání se Vašeho života dotkne v tento čas:

Od 23.1. do 16.2. bude  Venuše procházet znamením Kozoroha a tedy Vaším 12. domem. Což podporuje tajné románky a milostná zapletení. Také se mohou se objevovat záblesky z minulých životů, hlavně díky Vašim snům.

16.2. do 12.3 bude Venuše působit ve Vodnáři a tak tedy rozzáří Váš život a energie. V tento čas můžete chtít změnit image a být více společenští.Pro okolí budete okouzlující.

12.3.  do 5.4. bude Venuše v Rybách a tedy ve Vašem 2. domě horoskopu, což varuje před utrácením, ale podporuje dary charitám a lidem a zvířatům v nouzi.

Od 24.5. do 17.6. je také dobrý čas na lásku. Venuše bude procházet Vaším 5. domem skutečné lásky, dětí a plodnosti.

Venuše ve Lvu a tedy ve Vašem 7. domě vztahů bude od 12.7. do 4.8.

Od 5.8.  do 30.8. bude Venuše procházet Vaším 8. domem a to je velmi sexuálně a vášní naplněné období. Tak si ho užijte  :-)

Venuše bude v srpnu působit  ve Vašem 8. domě spolu s Jupiterem a to by mohl být dobrý čas pro ty, kteří chtějí uspět v soudním sporu.

Jupiterovo podpora a pohlazení osudu

Jupiter, pán požehnání se nachází ve Vašem 8. domě a kdekoliv se nachází Jupiter, tam se Vám dostane podpory. Jupiter je však také energie soudních sporů, a tak v některých případech budete muset požádat o pomoc právníka, soudy nebo někoho v pozici autority. Od 8.1. do 8.5. půjde Jupiter retrográdně v Panně a napojí se na severní lunární uzel. To Vám něco otevře v oblasti Vašeho 8. domu intimity, financí, ale i tělesných slastí a sexuality. V tomto období můžete vyhledat pomoc léčitele, nebo se naopak věnovat druhým jako terapeut. Tématem jež bude k řešení je odvaha jít do intimity. Od ledna do května 2016 budete mít mnoho šancí se touto cestou poznání vydat.

Návrat minulosti – období retrográdního Marse

Mars, planeta zodpovědná za Vaši aktivitu a vůli jednat, bude retrográdní v oblasti Vašeho 11. a 10. domu. Takže Vaše přátelství a společenské kontakty, Vaše sny, přání a peníze, pokud soukromě podnikáte, tato oblast a témata budou velmi důležitá v roce 2016. Mars bude retrográdní od 18.4. do konce června. Další oblastí na kterou byste se měli zaměřit, je Vaše kariéra. A jak už jsem říkala, pro některé Vodnáře bude velmi důležité jejich manželství. Můžete se snažit tomu uniknout, můžete někoho požádat, aby si Vás vzal… nebo se můžete rozhodnut změnit Vaši práci a kariéru.

Divoká karta osudu

Milí Vodnáři, v roce 2016 také budete vyzváni, abyste se podívali do očí někomu, kdo je s Vámi hluboce spojen na úrovni Duše. Zvažte moudře jak se zachováte, co řeknete, protože toto je karmické spojení. A Vaše karma je zde a chce, abyste vyčistili to staré. Měli byste se zbavit negativního myšlení, postojů a buďte připraveni na čistění Vašich energií. Protože nastane situace a ta přijde do Vašeho života pravděpodobně v dubnu, květnu a červnu, kdy budete opravdu muset věnovat pozornost nějakému problému, něčemu co hluboce zranilo Vaše srdce, ale není jiné cesty. Budete muset jít vstříc léčení a mluvit, komunikovat. Neutíkejte od toho… Někteří Vodnáři se budou muset ohlédnout za nějakou zkušeností z raného dětství a něčím co bylo velmi bolestivé, Buďte stateční, udělejte vše co budete moci, abyste uzdravili svou Duši. Protože příští kroky a Vaše budoucnost záleží na tom, jak se se vším vypořádáte. Hodně štěstí!  Vím, že to dokážete zvládnout.

Přeji Vám všechno nejlepší do roku 2016.

Pokud se Vám tento horoskop líbí,  budu ráda když ho budete sdílet s Vašimi přáteli. Připojte však k němu prosím i odkaz na tyto stránky www.studiostella.cz  jako  ocenění energie jež jsem do psaní horoskopu vložila. Děkuji autorka.