Štír 2016

Moji milí Štíři,

vítejte v roce 2016! Tato astrologická předpověď je pro každého kdo je sluneční znamení Štír nebo má Štíra na ascendentu. Takže přátelé jste připraveni na nová dobrodružství? Tak pojďme na to…

Rok 2016 bude pro Vás velmi silný a důležitý a to proto, že procházíte mnoha změnami a to už po mnoho let. Vy víte, že Saturn, pán karmy po Vás chce, abyste rostli a byli sami k sobě poctiví. Vybudovali stabilitu a byli v podporujícím partnerství, kde naleznete respekt a lásku. Vím, že jste na pravou lásku čekali velmi dlouho a tento rok Vám může toto přání splnit.

Tento rok totiž přijdou změny týkající se pohledu na Vaše sny a touhy Vašeho srdce. Několikrát během roku bude aktivovaný Váš 5. dům horoskopu, což je oblast, kde se setkáváme se svým vnitřním dítětem, patří sem naše děti, spontánnost, kreativita a sexualita. Díky energiím v tomto domě se s druhými lidmi družíme, flirtujeme a hrajeme různé hry… včetně  milostných dobrodružství. A právě tato oblast bude tento rok 2x podrobena proměně a to díky zatměním.

Osudové křižovatky roku 2016 – zatmění

9.3. se odehraje zatmění v 5. domě v Rybách, což je dobré pro lásku a začátek kreativního projektu

23.3. zatmění ve Vahách ve 12. domě Karmy a minulosti. Něco do sebe zapadne, je to jedno velké  dokončení

1.9. nastane sluneční zatmění v Panně v 11. domě přátelství, spřízněných Duší a společenských kontaktů

16.9. opět zatmění v Rybách a v  5. domě. Láska, děti a soukromé podnikání dostane nový impuls a energii

Zatmění jsou karmické křižovatky a okamžiky našeho života, které vyžadují zásadní rozhodnutí a volbu. Pokud jsme se  z nějakého důvodu ocitli na špatné cestě, nebo se cítíme ztracení, tak díky zatměním, můžeme najít cestu. Pro některé Štíry, tyto energetické změny  5. domu, jež se odehrají v březnu a v září, mohou  znamenat neplánované těhotenství nebo příliv tvůrčí energie. Pokud soukromě podnikáte, pak Vaše služby mohou zaujmout nové klienty.

Měli byste však být opatrní při volbě svých přátel, protože i oblast přátelství a společenských kontaktů, tedy 11. dům, bude zatměními aktivován. A právě zatmění v tomto domě může znamenat, že okruh Vašich přátel a známých se promění. S některými se rozloučíte. Avšak bude Vám to ku prospěchu. Je na čase udělat vše proto, abyste se s okolím a se světem propojovali zcela novým a podporujícím způsobem.

Další zatmění proběhne ve Vašem 12. domě, což je velmi soukromá, mystická a tajuplná oblast Vašeho života. Je to Vaše karma a dveře otevřené do minulosti. Takže v tomto roce 2016 budete pokračovat s čištěním a uzavíráním nedokončených záležitostí a situací z minulosti. A budete, tak jako to děláte vždy, následovat svou intuici, protože jste velmi citliví a schopní odhalit skutečné motivace druhých lidí.

Návrat minulosti – období retrográdního Marse

Mars, planeta, která je zodpovědná za Vaši aktivitu a  vůli konat, bude v roce 2016 retrográdní. Mars je také spoluvládcem Vašeho znamení. Vládne Vám totiž planeta Pluto a Mars mu asistuje. Když je Mars retrográdní, je to doba, kdy se Vám vrací minulost a Vaše pozornost je zaměřena na vzpomínky a přehodnocování. Mars ve svém retrográdním pohybu není spokojený, ale naopak je frustrovaný, protože on chce v životě postupovat kupředu… Takže v období od 18.4. do  konce června můžete pociťovat vztek, frustraci a nespokojenost.

Srpen a březen jsou měsíce, kdy skutečně můžete zažívat velké změny a výzvy. Nechci je nazvat problémem, protože pokud na situace Vašeho života nahlížíte jako na výzvy, je zde svoboda jednat… S problémem je spojená negativita a Vy přece chcete dát svůj život do pořádku…Cokoliv bude třeba vyjasnit, bude vyjasněno. Mars bude retrográdní v oblasti Vašeho 2. domu, což jsou peníze, majetek, vlastnictví a sebe-hodnota. Je téměř jisté, že do svého života budete přitahovat situace a lidi, kteří budou zrcadlit přesvědčení, jež sobě máte. Mars se pak také posune do 1. domu, což je velmi osobní oblast. Ženy Štírky mohou očekávat, že se do jejich života navrátí muž, který pro ně byl velmi důležitý. Pravděpodobně to bude někdo z minulosti, protože Mars je retrográdní…

Zdraví a psychická pohoda

Uran v 6. domě fyzického těla a zdraví, působí jako neklidný našeptávač. Darem Vám přináší neklid, snadnou vzrušivost, náladovost, ale i nekontrolovatelné vhledy do minulosti i budoucnosti. Můžete zažívat výkyvy energie, kreativní vzlety ale i pády. Nespavost a vtíravé myšlenky zapříčiní nemálo probdělých nocí. Zkuste se ztišit a zjistit co se Vám Vaše Duše snaží sdělit. Záblesky intuice a zvýšená citlivost na světlo, hluk a pachy se asi nevyhne žádnému ze Štírů. Vaše mysl a smysly  se bystří, buďte za to rádi.

Osobní růst a karmické lekce Saturna

Saturn  i nadále pochází Vaším 2. domem financí a sebe-hodnoty a  chce, abyste zodpovědně přistupovali ke svým penězům a neutráceli. Je možné, že si koupíte něco skutečně drahého nebo do něčeho drahého investujete. Někteří  Štíři budou chtít šetřit a něco si schovat pro strýčka příhodu. V době od dubna do června je toto téma ještě zesíleno díky působení retrográdního Marse.

Jupiterovo podpora a pohlazení osudu

Jupiter, pán podpory a požehnání, bude až do září podporovat Váš 11. dům a tedy oblast Vašich přátel a společenských kontaktů. Také sem patří naše spřízněné Duše, karmická spojení a partnerství. Jupiter se kolem 9.9.2016 přesune do Vašeho 12. domu, což je oblast karmy, minulosti a tajemství. Jupiter v tomto postavení je jako božská pomoc a ochrana. Pokud se budete cítit ztracení, požádejte o pomoc, radu a nasměrování. Dostanete je. Jupiter ve 12. domě je podpora a požehnání a mnohokrát se budete cítit jako by Vám seděl anděl na rameni a ukazoval Vám cestu. Buďte odvážní a v roce 2016 směle vykročte vstříc svým snům. Přeji Vám úžasný a úspěšný rok 2016

Další detaily a přepis tohoto horoskopu naleznete na stránkách www.studiostella.cz Pokud se Vám tento horoskop líbí,  budu ráda když ho budete sdílet s Vašimi přáteli. Připojte však k němu prosím i odkaz na tyto stránky www.studiostella.cz  jako  ocenění energie jež jsem do psaní horoskopu vložila. Děkuji autorka.