Panna 2016

Milé Panny,

vítejte v roce 2016! Tato astrologická předpověď je pro každého kdo je slunečním znamením Panna nebo má Pannu na ascendentu.

Rok 2016 bude pro Vás velmi důležitý a to proto, že procházíte mnoha změnami a toužíte se zbavit omezení a cizích vlivů na svůj život. Učíte se věnovat sami sobě, věřit si, pečovat o sebe a dát sebe a své potřeby na první místo. Vím, že to pro Vás není snadné. Vytrvejte, přestaňte zachraňovat svět. Pomozte starým lidem, dětem a zvířatům v nouzi, jistě… Ale ten kdo má zdraví a je svéprávný dospělý, se o sebe může postarat sám. Nejste spasitelé světa i když někteří z Vás se do této role rádi staví. Dává jim to pocit užitečností a hodnoty. V roce 2016 přišel čas dělat věci jinak. Pokud budete chtít, osud Vám bude nápomocný…

Osudové křižovatky roku 2016 – zatmění

9.3. se odehraje zatmění ve Vašem 7. domě v Rybách, což aktivuje Váš zájem o lásku a partnerství. Dávejte si však pozor,  v této oblasti se nachází také Neptun, planeta klamu, iluzí a slepé, všeobjímající lásky. Mnoho z Vás se za poslední 3 roky pravděpodobně setkalo v nějaké podobě s klamem a rozčarováním. Zřejmě se to týkalo partnerství  nebo zrady v obchodních spojeních. Každopádně březen je velmi důležitý měsíc, který přinese šance na prohlédnutí závojů iluzí a prozření do reality. Sluneční zatmění přináší nové šance na změnu a rozproudí stagnující energie.

23.3. nastane zatmění ve Vahách a tedy ve Vašem 2. domě financí, majetku a sebe-hodnoty. Lunární zatmění z našich životů odebírají to, co je přežité. Zmizí vše, co do naší životní reality už nepatří. Takže úplněk spojený se zatměním v této oblasti majetku a financí, může znamenat možnost ztráty příjmů, ale zároveň dar uvědomění si své hodnoty. Můžete prodat nějaké nepotřebné věci nebo je někomu darovat. Některé Panny se budou snažit uzavřít záležitosti týkající se majetku a nemovitosti. Něco do sebe zapadne, je to dokončení. Možná se končí nějaký projekt, na kterém jste pracovali a to bude  znamenat  změnu financí a příjmů.

I kdybyste se měli uskromnit, udělejte to. Je to lepší než se přetvařovat. Ony by totiž Vaše skutečné pocity stejně vyšly na světlo, protože cokoliv se ve Vás děje a Vy to potlačíte, ukáže se na stavu Vaší pleti a kůže… Když řekněte lidem svůj názor jasně a otevřeně, nebudete se muset trápit vyrážkou na obličeji.

1.9. nastane sluneční zatmění v Panně a tedy ve Vašem 1. domě vzhledu, fyzického těla. Tyto energie mohou přinést úspěch, podporu, zviditelnění a pomoc někoho vlivného.

16.9. opět zatmění v Rybách a v  7. domě. Láska, vztahy, partnerství dostanou nový impuls a energii. Něco co začalo v březnu se dokončí.

Zatmění jsou karmické křižovatky a okamžiky našeho života, které vyžadují zásadní rozhodnutí a volbu. Pokud jsme se  z nějakého důvodu ocitli na špatné cestě, nebo se cítíme ztracení, tak díky zatměním, můžeme najít cestu.

Návrat minulosti – období retrográdního Marse

Mars, planeta, která je zodpovědná za Vaši aktivitu a  vůli konat, bude v roce 2016 retrográdní. Když je Mars retrográdní, je to doba, kdy se Vám vrací minulost a Vaše pozornost je zaměřena na vzpomínky a přehodnocování. Mars ve svém retrográdním pohybu není spokojený, ale naopak je frustrovaný, protože on chce v životě postupovat kupředu… Takže v období od 18.4. do  konce června můžete pociťovat vztek, frustraci a nespokojenost. Situace, které Vás budou rozčilovat nebo trápit jsou rodina, děti, rodiče, nemovitosti a také nedokončené situace z minulosti. V této době se rozhodně nepouštějte do rekonstrukcí ani do koupě či prodeje nemovitostí. Vše se bude táhnout a komplikovat. Počkejte až půjde Mars opět kupředu, tedy na léto.

Zdraví a psychická pohoda

Červen a červenec budou pro Vás pozitivní měsíce, protože bude Jupiter z Vašeho 1. domu horoskopu v pozitivním napojení na Pluto ve Vašem 5. domě. Je to šťastné působení energií podporující Vaše zviditelnění, kreativitu i požehnání pro těhotenství. Až do září dbejte na zdravou výživu a pohyb. Jupiter v 1. domě horoskopu do 10.9. může přinést zvýšení váhy, ať už je to způsobené stresovým přejídáním nebo nekontrolovatelnými výstřelky v jídle. Energeticky náročné dny Vás čekají v březnu a září. Tento rok se několikrát ocitnete na zásadních křižovatkách Vašeho života a bude volit jakou cestou se dát.

Láska a vztahy

Nové impulsy a šance na změnu přicházejí v měsíci březnu a září díky zatměním. Celkem 4 x tento rok dostanete šanci podívat se na své vztahy pravdivě. V březnu bude aktivovaný Váš 7. dům, což samozřejmě ovlivní i Váš 1. dům horoskopu a tedy téma já a ti druzí. Zatmění ve Vahách 23.3. nabídne možnost odpustit staré křivdy a s některými lidmi zakopat válečnou sekeru. Mars bude tento rok retrográdní a to hlavně ženám může přivést partnera z minulosti nebo dávnou lásku. A měsíc září vnese světlo do temných zakroutí Vaší Duše a srdce. Je to také období sklizně a Vy sklidíte to, co jste v březnu zaseli. Snad Vám ta úroda přinese klid, mír a spokojenost. Merkur, což je vládce Vašeho znamení, bude tento rok 4x retrográdní, což je neobvyklé. Většinou se otáčí 3x do roka. Merkur retro  je šance na opravy, omluvy, vyjasnění všeho co trápilo Vaši Duši. I kdyby to nepřineslo to po čem toužíte, bude jasno a budete moci jít ve svém životě dál. Cesty prostě mají rozcestí.

Od 12.3. bude velmi silná energie pro vztahy, protože ve Vašem 7. domě se potká 5 planet. Tomu se v astrologii říká stellium planet. Dne 20.3. bude  Venuše, planeta lásky, krásy, hojnosti a harmonie, ve splynutí konjunkci s Neptunem, což je velmi romantické, ale i duchovní propojení energii. Je zde však i zamlžení naivitou a iluzemi. Nikomu nedávejte klíče od svého bytu, kreditní kartu a raději se zásadními rozhodnutími vyčkejte.

Osobní růst a karmické lekce Saturna

Saturn dlouhodobě působí ve Vašem 4. domě kořenů, minulosti a rodiny. Což se může vyjevit několika způsoby. Můžete zvažovat založení rodiny, koupi nebo prodej nemovitosti. Zásadní rekonstrukci Vašeho domova nebo i stěhování a to i za hranice našeho státu. Protože Saturn přináší i zodpovědnost a někdy nás zatěžuje, je možné, že některé Panny se budou muset postarat o někoho z rodiny. Pravděpodobně o otce nebo dědečka. 4. dům zastupuje i oblast dětství a kořenů a tak je možné, že se budete ve vzpomínkách vracet do minulosti. Nezapomeňte, že Saturn je karma a 4. dům horoskopu je oblast kořenů a rodiny. Možná nadešel čas, propustit nějakou bolest nebo křivdu, jež se pojí k Vašemu rodu. Některé Panny budou řešit i energetickou očistu svých domovů a něco z minulosti může otřást Vaším životem. Pravděpodobně se tak stane v měsíci březnu.  V období od dubna do června je toto téma ještě zesíleno díky působení retrográdního Marse.

Jupiterovo podpora a pohlazení osudu

Jupiter, pán podpory a požehnání, bude až do září podporovat Váš 1. dům a tedy oblast Vašeho vzhledu, zdraví, vyzařování a fyzického těla. Dokud bude Jupiter působit v 1. domě Vašeho horoskopu, dávejte si pozor na Váhu a přibírání. Pak se Jupiter se kolem 9.9.2016 přesune do Vašeho 2. domu, sebe-hodnoty, majetku a financí, schopnosti si na sebe vydělat. Pokud můžete, nezadlužujte se. Jupiter často přináší optimistickou náladu, marnotratnost, staví vzdušné zámky a  nedomýšlí důsledky. Peníze s Jupiterem v tomto postavení mohou snadno přicházet ale i mizet. Jupiter je dobroděj, zatmění sice berou, ale dělají prostor pro nové. A tak se s důvěrou dívejte k budoucnosti. I tento rok stejně jako loni, jste vesmírem podporováni.

Přeji Vám úžasný a úspěšný rok 2016

Další detaily a přepis tohoto horoskopu naleznete na stránkách www.studiostella.cz Pokud se Vám tento horoskop líbí,  budu ráda když ho budete sdílet s Vašimi přáteli. Připojte však k němu prosím i odkaz na tyto stránky www.studiostella.cz  jako  ocenění energie jež jsem do psaní horoskopu vložila. Děkuji autorka.