Lev 2016

Milí Lvi,

vítejte v roce 2016! Tato astrologická předpověď je pro každého kdo je slunečním znamením Lev nebo má Lva na ascendentu.

Rok 2016 prověří Vaše kreativní schopnosti, vytrvalost a snahu naplnit Vaše sny a Vaše sebevyjádření. Ten kdo soukromě podniká, může na své cestě překonat nejednu překážku, ale cílevědomost a vytrvalost Vám nakonec své ovoce přinesou. Některé nápady z minulosti stojí za oprášení a mohou k Vám nasměrovat nejen finance, ale i podporujícího partnera nebo investora.

Osudové křižovatky roku 2016 – zatmění

Vládce Vašeho znamení je Slunce a to bude v březnu a v září vystaveno zatměním, což promění život každému z nás. Vy milí Lvi, budete hledat nové cesty a řešení tam kde už nebude možné pokračovat ve vyšlapaných cestičkách. Některé vztahy se Vám rozpadnou přímo pod rukama. Možná však s překvapením zjistíte, že se Vám bez věcí, lidí a situací, které díky lunárním zatměním z Vašeho života odejdou, lépe žije. Na druhou stranu díky slunečním zatměním uvidíte svůj život z jiné perspektivy a možná odhalíte nějaké své skryté schopnosti a talenty.

Zatmění jsou karmické křižovatky a okamžiky našeho života, které vyžadují zásadní rozhodnutí a volbu. Pokud jsme se z nějakého důvodu ocitli na špatné cestě, nebo se cítíme ztracení, tak díky zatměním, můžeme najít cestu. A Vy se ocitnete na rozcestí několikrát…

Březen přinese sluneční zatmění ve Vašem 8. domě v Rybách. 8. dům je velmi tajuplný, mystický, skrývá mnohá tajemství, vášně, témata transformace, peněz a smrti. Toto zatmění přináší nové příležitosti i léčení a uklidnění rozjitřené mysli. Obzvlášť v případech pokud z Vašeho života a světa někdo blízký odešel. V této oblasti působí i planeta Neptun, což je božská láska, obětavost, ale i zrada a klam. Může se Vám nabídnout nějaká pomocná ruka, ale je zde i možnost být oklamání. Takže pozor. Díky společným zájmům, přátelům a sdíleným investicím se může v březnu vylepšit Vaše finanční situace. Pokud toužíte po hypotéce, půjčce nebo investici do Vašeho projektu, Vaše přání může být naplněno. Myslete však na Neptun a neinvestujte do ničeho, co se Vám bude jevit podezřelé. Neptunovo energie se v našem životě může manifestovat jako podvod, klam či rozčarování. Sluneční zatmění přináší nové šance na změnu a rozproudí stagnující energie a tak v tomto období a po dobu následujících 6. měsíců může dojít k prohloubení Vašich intimních vztahů a partnerství. Ten kdo řešil rozvod nebo vypořádání majetku se dočká pozitivního posunu v těchto záležitostech, avšak konzultace s právníkem nebo notářem by byla žádoucí.

23.3. nastane zatmění ve Vahách a tedy ve Vašem 3. domě krátkých cest, myšlení, komunikace a vztahů se sousedy a sourozenci. Lunární zatmění z našich životů odebírají to, co je přežité. Zmizí vše, co do naší životní reality už nepatří. Takže úplněk spojený se zatměním v této oblasti může znamenat změny ohledně Vašich dohod nebo změny ve smlouvách. Pokud si kupujete auto, čtěte velmi pozorně kupní smlouvu, ať nepoděláte. Váhy to je energie smluv a dohod a 3. dům patří pohybu, komunikaci, počítačům, dopravním prostředkům i sousedům a sourozencům. Hrozí hádky s nejbližšími. Ale žádná bouřka věčně netrvá.

1.9. nastane sluneční zatmění v Panně a Vašem 2. domě horoskopu, což je oblast financí, majetku a sebe-hodnoty. Cokoliv započnete v březnu tak se v září dokončí. Protože sluneční znamení rozhýbává stagnující energie, je zde šance na nový zdroj příjmů nebo zvýšení Vaší mzdy.

16.9. opět nastane zatmění v Rybách a tedy ve Vašem 8. domě horoskopu. Pravděpodobně dojde k ukončení nějakého intimního spojení nebo finanční spolupráce. 8. dům je oblast tajemna, mystiky, vášní, zrady, peněz a sexuality a zatmění v této oblasti je značně nevyzpytatelné.

Návrat minulosti – období retrográdního Marse

Mars, planeta, která je zodpovědná za Vaši aktivitu a vůli konat, bude v roce 2016 retrográdní. Když je Mars retrográdní, je to doba, kdy se Vám vrací minulost a Vaše pozornost je zaměřena na vzpomínky a přehodnocování. Mars ve svém retrográdním pohybu není spokojený, ale naopak je frustrovaný, protože on chce v životě postupovat kupředu… Takže v období od 18.4. do  konce června můžete pociťovat vztek, frustraci a nespokojenost. Situace, které Vás budou rozčilovat nebo trápit jsou rodina, děti, rodiče, podnikání a nedokončené situace z minulosti. V této době nic zásadního neřešte, vše se bude táhnout a komplikovat.

Mars retro se odehraje ve Vašem 5. domě a pak ve Vašem 4. domě. Témata, která budete řešit jsou: bydliště, stěhování, rekonstrukce, koupě nebo prodeje nemovitostí nad kterými jste váhali. Vyčkejte, až půjde Mas opět kupředu. V tomto období také může docházet k výměnám názorů a vyjasňování si stanovisek se členy Vaší rodiny. Ten kdo by si chtěl děťátko, může zažívat a prožívat překážky. Na druhou stranu toto je velmi pozitivní k přepracování nějakého projektu, na kterém jste pracovali. Dejte mu nový kabát a zkuste se tomu vážně věnovat. Někteří Lvi zažijí rozvoj svého podnikání v oblasti toho, čemu se věnují s láskou a srdcem.

Láska a vztahy

Nové impulsy a šance na změnu přicházejí v měsíci březnu a září díky zatměním. Mars bude tento rok retrográdní v oblasti 5. domu, což je téma srdce a milostná vzplanutí. Je možné, že hlavně ženám Lvicím se do života s retrográdním Marsem vrátí nějaký bývalý ctitel. Od dubna do června jsou pravděpodobná vzplanutí k někomu, kdo se narodil v jiné generaci a je buď věkově starší či naopak mladší.

Osobní růst a karmické lekce Saturna

Saturn dlouhodobě působí ve Vašem 5. domě srdce, milostných vzplanutí dětí, projektů a soukromého podnikání. Což se může vyjevit několika způsoby. Můžete zvažovat založení rodiny, ale Saturn zde působí jako překážka nebo obavy. Protože Saturn přináší i zodpovědnost a někdy nás zatěžuje, můžete své plány na rodinu odkládat. Je možné, že někteří Lvi se budou muset nečekaně postarat o někoho z rodiny. Možná Vaše děti budou mít nějaký problém a obrátí se na Vás s prosbou o radu, pomoc nebo finanční injekci. Některé matky Lvice budou s těžkým srdcem vypouštět své dospělé děti z rodného hnízda, ale není vyhnutí. Saturn v 5. domě a jeho setkání s Marsem retro vyplaví na povrch strachy, omezení a nedořešená témata týkající se plodnosti, dětí, tvořivosti, žárlivosti, lásky i nevěry. V období od dubna do června je toto téma ještě zesíleno díky působení retrográdního Marse. Saturn působí od 2015 do 2017 ve Vašem 5. domě a to Vás vede k zodpovědnosti a cílevědomosti v oblasti soukromého podnikání, otázek lásky i kreativních projektů. Sice těhotenství může být odloženo na později či na neurčito na druhou stranu to může velmi podpořit Vaši kreativitu a sebeprosazení. Něco čemu jste se věnovali jako koníčku a volnočasové zálibě, se může stát Vaším novým zdrojem příjmů. Některým Lvů se otevře nová cesta v kariéře.

Jupiterovo podpora a pohlazení osudu

Jupiter, pán podpory a požehnání, bude až do září podporovat Váš 2. dům. Jupiter A potom po 10.9. se přesune do Vašeho 3. domu. Toto je období vhodné na studium a učení se novým dovednostem.

Přeji Vám úžasný a úspěšný rok 2016

Další detaily a přepis tohoto horoskopu naleznete na stránkách www.studiostella.cz Pokud se Vám tento horoskop líbí,  budu ráda, když ho budete sdílet s Vašimi přáteli. Připojte však k němu prosím i odkaz na tyto stránky www.studiostella.cz jako  ocenění energie jež jsem do psaní horoskopu vložila. Děkuji autorka.