Obsah seminářů

OP

Uzdravení ženství

Cítíte, že ve vašich vztazích něco vázne, hledáte nový vztah nebo ho právě ukončujete?
V semináři budete mít možnost tvořivě prožít, uzdravit a nechat rozkvétat své ženské energie. Vnitřní žena v nás má více podob – jako milenka (Venuše), pečující a mateřská (Luna) a nespoutaná, divoká, vášnivá (Lilith). Ne vždy jste ve spojení se všemi těmito částmi. Pomocí automatické kresby, astrologie a konstelačních náhledů s obrázky můžete uvidět souvislostí a nechat působit harmonizační procesy.
V přihlášce uveďte i své datum, místo a čas narození

… … …

Odvaha konat – Marsovský, mužský princip

Posílení a harmonizace energie našich předku po mužské linii. Tento seminář posílí naše kořeny a dodá nám odvahu k rozhodnutím činům, mimo jiné i v pracovní oblasti. Vhodné pro muže a ženy, kteří neustále odkládají svoje plány na neurčito, nemají odvahu vyjít vstříc změně nebo se nedokáží v práci a vztazích prosadit. Ženy na semináři energeticky uvolní místo pro podporujícího partnera a oteřou se sytícím ženským energiím. Muži posílí svého vnitřního víteze a otevřou se tvořivosti. Dokáží pak být oporou své partnerce. Na energetické urovní provedeme odpojení od bývalých projektů, práce i projeků, kteří by mohly blokovat proud hojnosti do našeho života.
V přihlášce uveďte i své datum, místo a čas narození

… … …

Sebevědomí a hojnost

Vhodné pro tykteří chtějí aby do jejich života vplula hojnost v podobě naplněných vztahů nebo peněz. Budeme se ladit téma jak peněz, pocitu nasycení, spokojeností i lpění. Konstelačně zharmonzujeme téma přijímání, dávání a prozkomáme , co potřebují naše peníze, aby se s námi citily spokojeně. Na energetické urovní provedeme odpojení od bývalých projektů, práce i partnerů, kteří by mohly blokovat proud hojnosti do našeho života.
V přihlášce uveďte i své datum, místo a čas narození

… … …

Láska a Partnerství – Setkání dvojplamenů

Kurz věnovaný léčení témat lásky, smyslnosti a harmonizaci vztahů. Seminář je vhodný pro ty kteří, touží po lásce a spokojeném partnerství. Partera buď hledají nebo touží i prohloubení intimity ve vztahu. Převibrovávají všechny naše vztahové archetypy a je tedy čas pustí staré bolesti a blokující programy a otevřít se novým šancím a příležitostem. V konstelačních náhledech budeme zkoumat téma lásky, důvěry, intimity, přijímání i dávání.
V přihlášce uveďte i své datum, místo a čas narození

… … …

Sexualita, vášeň, peníze, hojnost – napojení na zdroj

Vhodné pro ty, kteří chtějí, aby do jejich života vplula hojnost v podobě naplněných vztahů nebo peněz. . Budeme pracovat s naším vnitřních ohněm, vášní, sexualitou, vyjádřením naší mužské i ženské energie, harmonizovat čakry a tancovat..Ladit téma peněz, pocitu nasycení, spokojeností i lpění. V konstelačních náhledech budeme zkoumat téma vášní, sexuality, přijímání, odevzdání se v důvěře partnerovi a také prozkomáme, co potřebují naše peníze i partneři, aby se s námi citily spokojeně a neodcházeli jianam.Na energetické urovní provedeme odpojení od bývalých projektů, práce i partnerů, kteří by mohly blokovat proud hojnosti do našeho života.
V přihlášce uveďte i své datum, místo a čas narození