Beran horoskop 2019

Milí Berani,

rok 2019  začíná  velmi pozitivně díky tomu, že Váš vládce Mars, působí ve vašem znamení od 2.1. do 15.2.  Je to ideální čas na posunutí všech záležitostí, které stagnovaly nebo k tomu, aby jste započali projekty a změny po kterých jste toužili. Mnoho z Vás prošlo koncem roku 2018  změnami svého nitra a tím proměnili i svoje vyzařování navenek. Už nejste těmi, kterými jste bývali. Ale někteří lidé z vašeho okolí i rodiny vůbec těmto změnám nepřejí a chtějí, aby se Váš život nezměnil, protože to v jakých vzorcích jste viseli, jim vyhovovalo.
Některým vztahům a manželským slibům řeknete sbohem. Ale protože i v roce 2019  bude Vaše Slunce v napětí (kvadrátu) na Pluto,  objeví se lidé, kteří se Vás pokusí manipulovat a ovládat, abyste nešli do své síly. Stejné situace jste prožívali v říjnu a listopadu 2018, takže budete vědět, odkud vítr vane.
Jupiter, vesmírný dobroděj,  působí až do 3.12. ve Vašem 9. domě a rozšiřuje Vám obzory na poli cestování, vzdělávání, zahraničí a internetu.
Venuše, planeta lásky, krásy a harmonie,  v lednu také prochází Vaším 9. domem a potkává se tam právě s Jupiterem, což Vám přinese příjemná překvapení a dary vesmíru na poli lásky a hmoty – financí. Je možné, že na někoho velmi zapůsobíte. Kouzlo osobnosti budete vyzařovat také v období od  20.4. do  15.5. kdy jde Venuše Vaším 1.domem.
Kolem 15.5. se Venuše dostává do energetičtějšího spojení s Uranem a tak je možné, že se nečekaně zamilujete, ale pro některé to znamená i překvapivé zvraty v lásce či rozloučení. Od 27.7. do 22.8.Venuše aktivuje Váš  5.dům lásky a dětí, a někteří mohou počít děťátko…

Mars je ve Vašem znamení od 2.1. do 15.2. Kolem 15.2. jsou možné zvraty, protože Mars je ve splynutí na Uran -což přinese výkyvy nálad a energie. Také jsou možné nečekané konfrontace s okolím a střety ohledně hmotných věcí a majetku.

Další důležité datum je 15.6. je zde napětí mezi Marsem v opozici na Saturn a Pluto – někdo vám může házet klacky pod nohy nebo se Vás pokusí zastavit ve Vaší jízdě za štěstím na vlně radosti..
Saturn i nadále a po celý rok 2019 pokračuje svou výuku zralosti a naplňování Vaší karmy  ve Vašem 10.domě práce, kariéry, místa v životě a manželství.
Uran, planeta nečekaných zvratů a nezávislosti, dokončuje svou pouť Vaším znamením, kde setrvá do 6.3. I nadále Vás osvobozuje z pout omezení a otevírá Vás nezávislosti a svobodě. Pak konečně  6.3. za sebou natrvalo zabouchne dveře a posune se na své pouti dále do znamení Býka. V této oblasti bude 7 let  proměňovat způsob, jak o sobě smýšlíte a jak si sami sebe vážíte. Také se po dobu následujících 7 let promění způsob jakým vyděláváte peníze. Mnoho Beranů se rozhodne jít cestou nezávislosti a podnikání.
Zatmění se odehraje na ose Rak a Kozoroh – pokud Vás zajímá více, objednejte se na placenou konzultaci.
Přeji Vám šťastný a úspěšný rok 2019