Vypracování horoskopu

PROČ NAVŠTÍVIT ASTROLOGA?

ASTROLOGICKÁ KONZULTACE vám může pomoci se ve vašem životě zorientovat a nasměrovat vás na cestu poznání a práce na sobě. Více informací najdete v sekci Astrologie


NABÍDKA ZPRACOVÁNÍ HOROSKOPŮ

Ke zpracování horoskopu potřebujeme znát datum, místo a přesný čas narození – hodinu a minutu. Čas narození se dá zjistit v porodnici nebo v záznamech matriky.

OSOBNÍ HOROSKOP S PRVKY KARMICKÉ ASTROLOGIE VERZE A horoskop narození a rozbor základních oblastí týkajících se vašeho života, vztahů, práce, dětí, zdraví a majetku. Dozvíte se informace o vaší povaze, talentech, silných i slabých stránkách. Řekneme si, proč se vám v životě dějí určité věci a jakými tématy byste se měli zabývat a rozvíjet je. Využijte potenciálu se kterým jste se narodili a žijte aktivně.
Cena 2 000 Kč (psaný text na 15 až 20 stránek A4, odeslaný na email před konzultací, hodinová konzultace osobní, telefonická, skype. Pokud zvolíte konzultaci přes telefon – zavolám Vám já.

OSOBNÍ HOROSKOP S PRVKY KARMICKÉ ASTROLOGIE VERZE B – cena 1 800 Kč (namluvený výklad horoskopu na MP3 a také videosoubor v  délce 45 až 60 minut, odeslaný na email před konzultací, hodinová konzultace osobní, telefonická, skype. Pokud zvolíte konzultaci přes telefon – zavolám Vám já.

Každá další konzultace klientova horoskopu 1000 Kč. Délka konzultace 60 minut

… … …

OSOBNÍ HOROSKOP A ROZBOR AKTUÁLNÍ ŽIVOTNÍ SITUACE VERZE A rozbor základních oblastí týkající se vašeho života, vztahů, práce, dětí, zdraví, majetku. Dozvíte se informace o vaší povaze, kde jsou vaše talenty, silné i slabé stránky. Zjistíte proč se vám v životě dějí určité věci, jakými tématy se aktuálně zabýváte a jaké oblasti volají po vaší pozornosti. Astrologie nám může bát velmi nápomocná; proč toho nevyužít?

Zvýhodněná cena 2600 Kč. V podstatě se jedná o vypracování 2 horoskopů – horoskopu narození (cena 2000 Kč) a rozboru aktuální životní situace (cena 1000 Kč). Ušetříte tedy 400 Kč. Psaný text na 15 až 20 stránek A4, odeslaný na email před konzultací, hodinová konzultace osobní, telefonická, skype. Pokud zvolíte konzultaci přes telefon – zavolám Vám já.

OSOBNÍ HOROSKOP A ROZBOR AKTUÁLNÍ ŽIVOTNÍ SITUACE VERZE B Cena – 2 300 Kč (namluvený výklad horoskopu na MP3 a také videosoubor v délce 45 až 60 minut, odeslaný na email před konzultací, hodinová konzultace osobní, telefonická, skype. Pokud zvolíte konzultaci přes telefon – zavolám Vám já.

Každá další konzultace klientova horoskopu 1000 Kč. Délka konzultace 60 minut

… … …

PARTNERSKÝ A VZTAHOVÝ HOROSKOP: HOROSKOP KOMPOZITNÍ a SYNATRIE srovnání horoskopu dvou lidí, možností společného vztahu, potenciálu, harmonizujících prvků. Tento horoskop napoví, jak by se mohly vyvíjet partnerské vztahy a jaká je kvalita vztahu. Zodpoví řadu dalších otázek ohledně partnerského vztahu, či vztahu s dětmi. Pomáhá také při potížích ve vztazích. cena – 2 300 Kč psaný text na 15 až 20 stránek A4, odeslaný na email před konzultací, hodinová konzultace osobní, telefonická, skype. Pokud zvolíte konzultaci přes telefon – zavolám Vám já. Nebo namluvený výklad horoskopu na MP3 a také videosoubor v  délce 45 až 60 minu, odeslaný na email před konzultací, hodinová konzultace osobní, telefonická, skype. Cena je stejná pro obě varianty.

Objednání konzultace  je možné do 30 kalendářních dní od zpracování horoskopu. Pokud si klient nevybere termín do této doby, možnost konzultace zaniká. Pokud se klient rozhodne konzultace nevyužít, cena se nesnižuje.