Astrologie

..je součástí sebepoznání lidstva od nepaměti. Zabývali se jí Egypťané, Chaldejci, Babylóňané, lidé z řad filosofů, lékařů a psychologů. Astrologie okouzlila významné osobnosti naší historie, jako jsou Johann Wolfgang Goethe či Carl Gustav Jung, který astrologii propojil s psychologií. Astrologie nám může pomoci rozpomenout si na to, kým opravdu jsme a s jakými talenty a vlastnostmi jsme se narodili.  Budeme-li sami sebe dobře znát, vědět proč reagujeme určitým způsobem na situace, které nám život přináší, pak nebude třeba, aby nám ostatní lidé tvrdě zrcadlili naše vlastní vzory, omezení a přesvědčení. Uvědomíme si, kdo jsme a kde leží náš potenciál.


PROČ NAVŠTÍVIT ASTROLOGA?

ASTROLOGICKÁ KONZULTACE vám pomůže zorientovat se ve vašem životě a ujasnit si kdo jste,  které hodnoty vyznáváte a jaké potřeby máte. Může vám pomoci rozpomenout si na poslání a úkoly, které se vaše Duše rozhodla naučit a zvládnout. Sebepoznání a uznání toho kým doopravdy jste, vede ke svobodě. Astrologie vám může pomoci poodhrnout závoj poznání a dovolit vám nahlédnout za oponu vašeho životního příběhu. Lidé nám do života nevstupují náhodně. Ve všech oblastech našeho života působí zákon rovnováhy, KARMA. Všechna naše setkání s druhými  mají svůj důvod a smysl. To, že ho nedokážeme vědomě rozpoznat, nevadí. Naše Duše ví, s kým je nutné pracovat na určitém tématu, jakých podmínek  je třeba, abychom pokročili ve svém duchovním vývoji. Někdy se nám podaří lehce vyřešit své problémy a zahojit bolestivé rány, ale jindy setrváváme ve starých návycích, v nedůvěře a bolesti a nevíme proč. Každý z nás někdy potřebuje pomoc druhých.  Možná jste v této situaci i vy. Chcete najít cestu k  plnohodnotnému, uspokojivému životu. Astrologie vám může pomoci najít odpovědi a správný směr.

Ke zpracování horoskopu potřebujeme znát datum, místo a přesný čas narození na hodinu a minutu. Čas narození se dá zjistit v porodnici nebo v záznamech matriky.

NABÍDKA ZPRACOVÁNÍ HOROSKOPŮ

HOROSKOP NAROZENÍ rozbor základních oblastí týkající se vašeho života, vztahů, práce, dětí, zdraví a majetku. Dozvíte se informace o vaší povaze, talentech, silných i slabých stránkách. Řekneme si, proč se vám v životě dějí určité věci a jakými tématy byste se měli zabývat a rozvíjet je.

OSOBNÍ HOROSKOP A ROZBOR AKTUÁLNÍ ŽIVOTNÍ SITUACE rozbor základních oblastí vašeho života, vztahů, práce, dětí, zdraví, majetku. Dozvíte se více o vaší povaze, kde jsou vaše talenty, silné i slabé stránky a jaké oblasti vašeho života volají po vaší pozornosti.

PARTNERSKÝ,  VZTAHOVÝ HOROSKOP srovnání dvou horoskopů může se jednat o osobní nebo obchodní partnerství. Tento horoskop napoví, jak by se mohly vyvíjet vzájemné vztahy, jaký je potenciál vztahu, výzvy a omezení.

KARMICKÝ HOROSKOP vypovídá o úkolech a plánech, se kterými se naše Duše inkarnovala, která témata zpracovávala a jaké zkušenosti v minulých životech zažívala.

Od 21.3.2019 je pozastavena nabídka vypracování horoskopu. Nabízím osobní a online astrologicko-karetní konzultace.

Cena konzultace je od 1.8.2019 – 1500 Kč/ 65 EUR za hodinu. Cena zahrnuje záznam konzultace na MP3 – pokud si klient záznam přeje.

……..

KARMICKÁ  ASTROLOGIE

se zaměřuje na naše životy z pohledu vývoje Duše. Umožňuje nám pochopit, odkud přicházíme, kam směřujeme a jaké lekce máme na své cestě zvládnout. Velmi dobře se doplňuje s  regresní terapií (návrat do předchozích životů pomocí hypnózy nebo jiného změněného stavu vědomí). Vzpomínky, které regrese vynáší do našeho vědomí lze potvrdit astrologií a naopak.

Karmická astrologie posuzuje mimo jiné následující aspekty:
V jakém ascendentu se Duše inkarnovala
Postavení Luny v domě a ve znamení
Postavení lunárních uzlů v domech a ve znameních
Umístění Saturna pána Karmy a Pluta planety transformace
Které planety jsou retrográdní
Obsazení vodních domů 4, 8,12

Více se můžete dozvědět na astrologické konzultaci Vašeho horoskopu a seminářích karmické astrologie.