Neptun v Rybách 2/2012

A je to tady…

Planeta lásky inspirace, ale i iluzí a klamu Neptun, vstoupila do svého domovského znamení Ryb a tím jsme se jako lidé a planeta, ještě více posunuli směrem k renesanci našeho vědomí, k návratu k sobě a svým schopnostem. Každý se nemusí začít modlit, ale měl by najít způsob jak se otevřít spiritualitě a své božské podstatě. Pracujte na sobě, vyčistěte své bloky a omezení. Tento svět vás potřebuje. Buďte pravdiví, těmi kdo skutečně jste a rozlučte se s tím, čemu už vypršel čas.

Co nás čeká?

Budeme stále více intuitivnějšími, vnímavějšími a mnoha z nás se budou stále více a více vracet vzpomínky na časy minulé. Ale jsou to vůbec vzpomínky?Nebo minulost, dnešek  a události budoucí existují současně?

Všichni toužíme po návratu domů ke své podstatě, ale kde je vlastně naše doma? Přišli jsme z jiných planet a slunečních soustav? Jsme skutečně vázáni na své minulé zkušenosti, karmu a minulé životy a naše vztahy jsou jen připomínkou toho, co jsme již zažili? Setkáváme s těmi, které známe od nepaměti? Nebo je všechno jinak a my jsme jen figurkami v rukách jiných entit a obyvatel z jiných planet a galaxií? Vede se na jiných vibračních úrovních, které prozatím nejsme schopni vnímat, souboj dobra a zla ve stylu Star Wars? Nebo je vše jenom fikce a výmysly lidí s bujnou fantazií? Všude kolem je mnoho nepravdivých proroctví a konspiračních teorii. Ale co je vlastně pravda?

Na tyto otázky odpovědi zatím neznáme. Ale snad již brzy budeme o kousek blíž prozření. Neptun v Rybách je symbolem renesance naší lidskosti, intuice, soucitu a bezbřehé lásky. Uvidíme kam nás to zavede, není kam spěchat, Neptun se doma zdrží dalších 14 let…

Ve kterých oblastech vašeho života se projeví změna pozice planety Neptun, se dozvíte níže.

Níže popsané energie a aspekty planety Neptun, slouží pouze pro vaši inspiraci. Pokud se chcete dozvědět více, co a jak  se ve vašich životech děje, jak vás mohou ovlivnit transity osobních i kolektivních planet, v jakých oblastech vašeho života se můžete rozvíjet a co se od váš očekává, objednejte se prosím na astrologickou konzultaci. Velmi ráda zodpovím všechny vaše otázky.

Ryby

Planeta Neptun se přesouvá do vašeho 1. domu. Vaše pozornost je zaměřena na váš vnitřní svět, vaše citové a materiální potřeby a zajištění. Budete velmi intuitivní a romanticky naladěni. Konečně se cítíte, že někam patříte, cítíte se přijímání a milovaní. Jen pozor na toxické vztahy a látky, pozor na nedorozumění. Žádný alkohol a drogy. Pokud jste se snažili udržet nějaký vztah za každou cenu, bylo to jen zbytečné plýtvání energie. Zkuste se zamyslet, jaké jsou vaše skutečné motivy setrvávat v tomto partnerství. Možná jste se cítili nesebevědomí, potlačení, nedocenění. Ale to se teď mění. Je na čase podívat se skutečně hluboko do své Duše. Buďte na sebe hodní a dopřejte si tolik vytouženou svobodu.

Beran

Neptun se přesunul do vašeho 12. domu. Vaše pozornost je zaměřena na sebe, kdo jste a co potřebujete k tomu abyste se cítili šťastní, na vaše dlouhodobé přání a cíle, vaše  přátele a lidi, kteří jsou vám blízcí.  Podívejte se co za osoby, události a vztahy z  minulosti vás stále drží zpět. Co jste doposud v sobě neuzavřeli? Litujete některých svých rozhodnutí? Hodně z vás se bude spojovat s druhými ve smyslu spirituálním. Věnujte pozornost svým snům, mohly by být prorocké. Nebo se vám naopak budou otevírat dveře do minulosti. Neplýtvejte svými silami, budete je potřebovat. Jedna vaše životní kapitola je nenávratně pryč. Má to však i pozitivní stránku. Konečně jste došli k bodu, že to co od života opravdu chcete, je naplněný život a partnerství.

Býk

Neptun vstoupil do vašeho 11. domu. Vaše pozornost je zaměřena na  vaši práci, kariéru, přátele, dlouhodobé cíle a přání a váš vnitřní svět. Zamyslete se, zda-li je směr vašeho života a kariéry s souladu s plánem vaší Duše. Baví vás vaše práce a cítíte se naplnění? Ujasněte si co od života vlastně chcete a teprve potom se věnujte plánovaní vašich dalších kroků a cílů. Pokud máte nějaké kreativní nápady, začněte si je zapisovat a dávat jim konkrétní formu. Neptun je kreativní energie, ale někdy velmi neorganizovaná. Zkuste je uchopit a zachytit na papír. Co je psáno to je dáno. A pokud věříte na zákon přitažlivosti, tím že je zapíšete, je začnete tvořit a zhmotňovat… Energie následuje myšlenku. Posledních 14 jste možná byli poněkud zmatení. Nevěděli jste, co si s vaším životem počít a  jaká práce a kariéra je pro vás ta nejlepší. Nebo jste možná naopak měli štěstí a realizovali se na poli své kariéry velmi kreativním způsobem. Možná jste dokonce pracovali jako umělci, s filmem, s hudbou a tak vyjadřovali své nápady a vize. Nyní se vaše pozornost přesouvá na přátele, vaše dlouhodobé cíle a přání skupiny.

Blíženci

Neptun se přesunul do vašeho 10. domu. Posledních 14 let jste se věnovali zkoumání vašich přesvědčení a názorů na svět kolem, filosofii, víru a cestování. A nyní se vaše pozornost zaměřuje na vaši kariéru, místo ve společnosti a společenský status. Tyto energie přejí kreativní spolupráci. Pokud jste se rozhodli zvýšit si kvalifikaci, bylo to velmi dobré rozhodnutí.

Můžete přemýšlet o změně zaměstnání a to za nějakou pomáhající profesi.  Možná vám někdo nabídl práci po které jste sice vždy toužili, ale nyní však váháte zda tuto nabídku akceptovat. Možná přemýšlíte o tom, že začnete soukromě podnikat. Pokud ano, pak v oboru, který vás bude velmi bavit a obohacovat. Důvěřujte si, je ideální čas začít své plány a sny naplňovat.

Rak

Neptun se přesunul do vašeho 9. domu víry, filosofie, vyššího smyslu a cestování. Budete se zamýšlet nad vším, co sdílíte s druhými, ať už finančně nebo emocionálně. Posledních 14 let byla tato oblast vašeho života trochu nejasná. Hodně ze svých peněz a energie jste sdíleli s rodinou, partnerem a ne vždy to bylo ve váš prospěch. Možná jste utráceli příliš a pak svou situaci řešili nevýhodnými půjčkami.

Můžete pocítít touhu věnovat se studiu cizích jazyků nebo esoteriky. Tím, že se Neptun přesouvá do vašeho 9 domu, budete velmi intuitivní a budete otevřeni novým netradičním názorům. Možná se rozhodnete rozšířit si obzory a cestovat na exotická místa jako je Tibet, Nepál, Indie. Budete se cítit být součástí něčeho většího… a skutečně tomu tak je. Pokud hledáte práci pak práci, která vás bude velmi emocionálně naplňovat. Už se nespokojíte s dobře placenou, ale nudnou prací v kanceláři. Chcete pomáhat druhým.