Astrologie

 Astrology Studio Stella


HOROSCOPE

 je energetický otisk naší duše. Je to záznam postavení planet v určitém čase a v určitém prostoru. Z horoskopu narození je možné vyčíst naše povahové rysy, zdravotní stav, životní energii, sklony a talenty. Každý známe své sluneční znamení, ale abychom se lépe poznali a pochopili více o sobě, musíme se podívat v jakých znameních a domech se v době našeho narození nacházely ostatní planety. Pro výklad našeho horoskopu je důležité brát v úvahu postavení Luny, Merkuru, Marse, Venuše, Saturnu, Neptunu, Urana, Pluta a také to, jaké aspekty tyto planety vytvořily.

Podmínky a okolnosti našeho života nejsou náhodné, naopak jsou utvářeny tak, aby naplnily potřeby naší Duše.

Všechna naše setkání s druhými mají svůj důvod a smysl. To, že ho nedokážeme vědomě rozpoznat, nevadí. Naše Duše ví, s kým je nutné pracovat na určitém tématu, jakých podmínek je třeba, abychom pokročili ve svém duchovním vývoji. Někdy se nám podaří lehce vyřešit své problémy a zahojit bolestivé rány, ale jindy setrváváme ve starých návycích, v nedůvěře a bolesti a nevíme proč. Každý z nás někdy potřebuje pomoc druhých. Možná jste v této situaci i vy. Chcete najít cestu k plnohodnotnému, uspokojivému životu. Astrologie vám může pomoci najít odpovědi a správný směr.

Ke zpracování horoskopu potřebujeme znát datum, místo a přesný čas narození na hodinu a minutu. Čas narození se dá zjistit v porodnici nebo v záznamech matriky.

Cena za 60 min. konzultaci 1 500 CZK / 65 EUR. V ceně je video a audio záznam konzultace, Konzultace probíhají online jako videohovor, whatsapp, mobil.